Спортивні досягнення

В академії активно розвивається спортивне життя. Ректорат постійно підтримує усі спортивні заходи, які організовує кафедра фізичного виховання. Цьогоріч кафедрі фізичного виховання УАД – 66 років. На кафедрі існує 14 видів секцій з різних видів спорту, збірні команди яких приймають участь у змаганнях, починаючи від першості академії і до Чемпіонатів та Кубку України, а також в міжнародних змаганнях та фестивалях.

Студенти дуже полюбляють проекти «Кубок ректора з міні-футболу», «Кубок ректора з шахів» та «Кубок ректора з аеробіки», організацією яких зайжди займається профком студентів.

Список спортивних проектів:

КУБОК РЕКТОРА УАД З МІНІ-ФУТБОЛУ

Вже багато років поспіль ректорат, кафедра фізичного виховання та профком студентів організовують щорічний «Кубок ректора УАД з міні-футболу». Участь у ньому беруть студенти усіх факультетів, Львівського поліграфічного коледжу та викладачі і співробітники. Цей захід користується популярністю, адже футбол – це один із найвідоміших видів спорту у світі. Вже стало доброю традицією нагороджувати медалями, кубками та подяками усіх спортсменів та організаторів.

КУБОК РЕКТОРА З ШАХІВ

Ректорат, профком студентів та кафедра фізичного виховання у 2013 році вперше в УАД організували «Відкритий кубок ректора УАД з шахів», в якому взяло участь близько 100 людей різного віку. Участь у турнірі прийняли студенти таких львівських навчальних закладів: УАД, ЛПК УАД, НУ «ЛП», ЛНУ ім. І. Франка, ЛДФА, ЛНАМ, ЛНМУ ім. Д.Галицького, ЗОШ №52. Цікавою родзинкою шахового вечора була товариська гра між ректором Б.В. Дурняком та зав. каф. фіз.вих. Г.Г. Лапшиною, яка закінчилась перемогою керівника ВНЗ.


НАЙБЛИЖЧІ ПОДІЇ

Наразі - жодних подій.
Показати усі події
Google+