Вітаємо з Новим роком та Різдвом Христовим! новина

Студенти УАД!
Ректорат та колектив профкому студентів вітають вас з Новим роком та Різдвом Христовим! Озираючись назад, можна сміливо сказати, що 2013 рік пройшов не дарма. Він був насичений подіями, важкою працею, глибоким змістом та звершеннями, подарував нам радість зустрічей та відкриттів, перемог та досягнень, новий професійний і життєвий досвід. 

Ми розпочали багато нових проектів. Великою подією стало відкриття студентського телебачення УАД ТВ. Відтепер студенти мають можливість вдосконалювати свої журналістські навики і відкривати для себе нові творчі здібності. Також склалося традицією організовувати Кубки ректора з різних видів спорту. Окрім Кубку ректора з міні-футболу та спортивної аеробіки, у 2013 році ми організували Кубок ректора з шахів та баскетболу. Ще колектив профкому студентів відновив проект «Караоке в поліграфі», і як виявилося, в нашій академії безліч «золотих голосів». Профком студентів згідно плану роботи підготував для Вас ряд культурно-масових заходів, котрі будуть вже реалізовані у Новому році.

Хочемо вам, студенти, у Новому 2014 році побажати бути наполегливими на шляху до свого успіху та відганяти подалі усі лінощі, які вам заважатимуть старанно вчитись. Не боятися змін. Попри всю мінливість обставин не забувати залишатися собою. І щоб наступного року, перед новорічною північчю, підводячи підсумки минулого року ви гордо могли перелічити набагато більше досягнень, ніж їх було минулого року!

Також бажаємо вам міцного здоров’я, творчого натхнення, здійснення планів, особистих бажань та усіх мрій і задумів. Нехай Різдво і Новий Рік принесуть тільки добробут, родинне тепло та злагоду, щирих друзів і партнерів, шану і любов від рідних та близьких Вам людей, творчої наснаги, високих здобутків в усіх сферах життя та яскравих подій!

НАЙБЛИЖЧІ ПОДІЇ

Наразі - жодних подій.
Показати усі події
Google+